Start


Zapraszamy do komfortowych apartamentów w pięknej dzielnicy uzdrowiskowej w Kołobrzegu.

Apartamenty posiadają balkon, łazienkę z prysznicem i aneks kuchenny lub są też bez aneksu. Na wyposażeniu apartamentu znajdują się: suszarka do włosów, sejf, ręczniki, pościel, podstawowe wyposażenie aneksu kuchennego, czajnik elektryczny, telefon.

Wielkość apartamentu 2 osobowego to 28 metrów kwadratowych. Zapraszamy w okresie letnim jak i zimowym. W ofercie posiadamy również apartamenty  1, 3 i 4 osobowe. Gwarantujemy dobrze wyposażone, czyste i przestronne apartamenty. Po więcej informacji zapraszamy również na naszą stronę internetową. Nasze apartamenty to najlepszy wybór na długi weekend, wakacje z rodziną czy wyjazd służbowy.

Pobyt zwierząt także możliwy - cena 25 zł/dobę.

Parkin na terenie obiektu, płatny 25 zł/dobę.

Apartamenty mieszczą się zaledwie 300 metrów od plaży, w dzielnicy uzdrowiskowej Kurortu Kołobrzeg, obok parku nadmorskiego. Również do centrum miasta jest niedaleko. Wiele wydarzeń kulturalnych i festiwali nie pozwoli się nudzić w naszym mieście. Odpoczynek jesienią, upalne wakacje, czy festiwal. Zapraszamy na noclegi w naszych apartamentach przez cały rok. Atutem naszego miasta jest czyste, zdrowe powietrze przez cały rok.